PARTNERI

SVET DVIEROK - „špecialisti na kvalitné interiérové dvierka“ využíva 15 ročné skúsenosti materskej firmy NIVA EXPO, ich vysokokvalifikovaných pracovníkov a nové technológie, ktoré boli zakúpené špeciálne na výrobu kvalitných dvierok podľa Vašej chuti (5 osé CNC centrum, vertikálna formátovacia píla, špeciálny vákuový lis).
Spoločnosť Hranipex je významným výrobcom a distribútorom nábytkových hrán v strednej a východnej Európe. Portfólio našich produktov zahŕňa okrem širokej kolekcie hrán tiež tavné, disperzné, montážne a konštrukčné lepidlá. Pomyselný kruh uzatvárame ponukou čistiacich zariadení a prostriedkov, ktorých doporučujeme ako efektívnych pomocníkov pri olepovaní nábytkových dielcov. Individuálny prístup a odborné poradenstvo sa vzťahujú na celú šírku nášho sortimentu.
Vo firme Blum sa všetko točí okolo pohybu. S našimi kovaniami sa otváranie a zatváranie nábytku stáva zážitkom a zvyšuje sa komfort pohybu vo všetkých oblastiach bývania, predovšetkým ale v kuchyni. Viac než 6 800 zamestnancov po celom svete pracuje na tom, aby sme naše úsilie po perfektom pohybe zúročili v kovaniach značky Blum.
Firma BLANCO pre Slovenskú republiku sa zaoberá predajom výrobkov z oblasti kuchynskej techniky (drezy pre domácnosť, kuchynské batérie, systémy triedenia odpadu a drviče odpadu).
Spoločnosť SEVROLL je výrobcom systémov pre posuvné, skladacie, a otváracie dvere. Pôsobí na poľskom trhu od roku 1996 a je lídrom v tejto oblasti. Profesionálny 80 členný tým osôb skupiny SEVROLL je vďaka správnemu rozhodovaniu spojený s vysoko kvalitnými produktmi za rozumnú cenu. K uspokojeniu potrieb našich klientov ponúkame bohatý, neustále sa rozširujúci sortiment ponúkajúci nové riešenia.
Spoločnosť STOLAR COOOP, s.r.o. je obchodná firma, orientovaná na predaj materiálov pre stolárov, výrobcov nábytku a firmy, zaoberajúce sa zariaďovanín objektov. Predávame veľkoplošné materiály od renomovaného nemeckého výrobcu PFLEIDERER (Duropal,Wodego,Thermopal)
Parkety EGGER Vám prinášajú nespočetné množstvo vzorov a farieb. Z tejto obrovskej škály rôznych drevín si určite vyberie každý zákazník. Parkety EGGER sú kvalitatívne porovnateľné s drevenou podlahou. Na prvý pohľad laminátovú podlahu EGGER od drevenej nerozoznáte, no je cenovo omnoho výhodnejšia. Má dlhoročnú životnosť, je odolná a jej farba sa nemení ani po rokoch.

Technická realizácia: www.datatek.sk